Dáme Vašim financím smysl

Smysl – efekt - jednoduchost – profesionalita – odbornost - důvěra – dlouhodobé partnerství

Osobní finance

V dnešním dynamickém světě informací šetříme především to nejcennější – Váš čas a nastavíme plán tak, aby jste zbytečně nepřepláceli produkty, které za to nestojí.

Číst více »

Firemní finance

Ve světě financí, a to především firemních, rozhoduje čas. Díky našim bohatým zkušenostem Vám pomůžeme učinit rychlá, včasná a správná rozhodnutí.

Číst více »

Reality

Naše nabídka je velmi obsáhlá a vždy vychází z konkrétních požadavků našich klientů. Věříme, že náš přístup oceníte a v případě Vašeho vstupu na realitní trh se stanete našimi klienty.

Číst více »

Finsense se postará o Vaše finance

Dávat financím každého z Vás smysl je v dnešní turbulentní době nelehký úkol. Různých finančních nabídek je na každém kroku obrovské množství a orientovat se v nich je pro člověka mimo obor nadlidský úkol. Tento úkol je naší každodenní prací, kdy se pro Vás orientujeme v široké škále nabídek finančních institucí a pomáháme Vám ve všech oblastech řešení Vašeho současného i budoucího rozpočtu. Náš vztah s Vámi je založen na dlouhodobosti a důvěře. V boji mezi Vámi a finančními institucemi (bankami, pojišťovnami, spořitelnami, fondy aj.) stojíme na Vaší straně. Svěřte se do rukou odborníků a my Vaši důvěru nezklameme!

FinSense s.r.o.
Čermákova 1986, 272 01 Kladno
Email: info@finsense.cz
IČO: 24139963
DIČ: CZ24139963

© 2012 - 2021 - Všechna práva vyhrazena.
by Jan Havlůj