O nás


Jméno společnosti FinSense koresponduje s jejím hlavním cílem. Dávat financím každého z Vás smysl je v dnešní turbulentní době nelehký úkol. Různých finančních nabídek je na každém kroku obrovské množství a orientovat se v nich pro člověka mimo obor nadlidský úkol. Tento úkol je naší každodenní prací, kdy se pro Vás orientujeme v široké škále nabídek finančních institucí a pomáháme Vám ve všech oblastech řešení Vašeho současného i budoucího rozpočtu. Náš vztah s Vámi je založen na dlouhodobosti a důvěře. V boji mezi Vámi a finančními institucemi (bankami, pojišťovnami, spořitelnami, fondy aj.) stojíme na Vaší straně. Svěřte se do rukou odborníků a my Vaši důvěru nezklameme!

 

 

 

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost FinSense s.r.o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.FinSense s.r.o.
Čermákova 1986, 272 01 Kladno
Email: info@finsense.cz
IČO: 24139963
DIČ: CZ24139963

© 2012 - 2020 - Všechna práva vyhrazena.
by Jan Havlůj